Desenli pantolonları yeni sezon vitrinlerinde görmeye başladık. Havalar da ısındı, haliyle içimiz cıvıl cıvıl. Baharı yaşayamadan yaz gelecek gibi bu yıl. Hal böyleyken de belki etekler için erken olabilir. Peki ya desenli pantolonlar?

Yaz ruhunu, güneşin verdiği şahane enerjiyi yansıtan desenli pantolonlar bir çok açıdan büyük bir kurtarıcı. Her bedende oldukça şık durabiliyor. Desenler doğru kullanıldığında kilo fazlalarınızı da gizliyor. Bacaklarının inceliği ya da kalınlığı yüzünden doğru pantolonu seçemeyenler varsa aranızda desenli pantolonlar tam bir kurtarıcı! Aklınızda olsun.

Her bedene uygun desenli pantolonlar, her bütçeye de uygun hale geldi. Bir çok marka, her bütçeye uygun desenli pantolonlar yaptı ve şıklık için artık bahanesi kalmadı kimsenin. Modayı yakalamak artık eskisi kadar pahalı değil. İsterseniz penye, isterseniz kot, isterseniz de kumaş pantolonlarınızı desenli seçebilirsiniz.

Desenli Pantolonlar Nasıl Giyilir, Nasıl Kombinlenir?

Desenli pantolonlar genellikle bir beyaz üst ile kombinlenir denir ama her bedende aynı mı durur? Bizce her bedende ve pantolon kalıbında farklı şekilde kombinlenmeli. İster spor bir tarzda olsun, isterseniz de şık. Hem rahat hem de iyi görünmek için bu sene tüm alışveriş hakkınızı desenli pantolonlardan yana kullanabilirsiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here