Sayısız modelin, rengin, dokunun etrafında şekillenen ve klas bir şıklık oluştururken bile başrole oturmayı başaran eteklerle trendlerin sıkı bir takipçisi olacaksınız.

Trendy bir görüntüye sahip olmanın en gizli anahtarını elinde tutan etekleri nasıl bir ortamda ve nerede kullanacağınızı seçtikten sonra modele ve tamamlayacağınız diğer parçalara karar vermeniz daha yerinde bir seçim olur.

Şık bir davette, gece kulübünde, bir galeri açılışında, sinemada, konserde, partide kullanabileceğiniz etekleri, ne kadar doğru kombin yapar, ne kadar doğru aksesuar ve ayakkabı seçimleriyle eşleştirirseniz alacağınız sonuç da bir o kadar mükemmel olur.

Bu konuda size verebileceğimiz birkaç küçük kombin örneğinden ilham alarak siz de tarzınızı tamamlayan kusursuz stiller ortaya çıkarabilirsiniz.

Eğlencesi bol bir konsere ya da partiye giderken bu enerjiyi altta bırakmayan mini  deri bir etek, keyfinizi daha da yukarılara taşır. Üzerine casual bir bluz, belki bir yelek ve çizme ya da bootie giyerek, mükemmel uyuma ulaşabilirsiniz. Metalik aksesuarlar ve omuzdan asılan deri çantayla ayrıntıların önemini kanıtlayabilir ve harika bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Bir açılışa ya da davete giderken daha klasik kesime sahip bir eteği, yarı transparan, ipek bir gömlekle ya da şifon bir bluzla ve kısa bir blazer ile giymek sizce de çok tarz olmaz mı? Zarif aksesuar seçimleriyle ve stilettolarla tamamlayabileceğiniz eteğin tarzını, modern bir çantayla daha etkileyici hale getirebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here