Eylül ayının, sonbaharın en güzel ayı olduğunu iddia ediyoruz 🙂 Özellikle de düğünler için en güzel zamanlardan birisi. Hava daha serin, ortam daha romantik ve sonbahar düğün konseptleri çok güzel! Sonbahar romantizmi ile dolu bir düğün için Eylül gelinlerinin düğün töreni detaylarını yazmaya başlayalım. Sonbahar düğün trendleri, gelin modası önerileri burada!

1. Gelinlik Seçiminde Sonbaharın Renkleri:
Eylül gelinleri için gelinlik seçimleri hala yapılmadıysa hadi çalışmalar başlasın. Yazın popüler modelleri, yerini yavaş yavaş sonbahar ruhu taşıyan kesimlere bırakmaya başladı. Kabarık ve tüllü etekler, düşük omuzlar, dağınık topuzlara uygun duvaklar revaçta. Kırık beyaz ve tonları, saten ve kurdele dokunuşu içeren işlemeler, sonbahar çiçeklerinden buketler ile konsepti tamamlayın.

2.Romantik Düğün Fotoğrafları İçin Doğal Stüdyo:
Sararan ve dökülen yapraklar, yumuşak bir gün ışığı ve sonbaharın romantik atmosferi. Düğün fotoğraflarınız için eşsiz bir kompozisyon! Eylül gelini olmak sadece bunun için bile harika! Geleceğe harika anılar bırakmaya hazır olun…

romantik düğün fotoğrafları

3. Kalpleri Isıtan Mekan Tasarımları:
Eylül gelininin avantajlarından birisi de, sonbahara özgü orijinal dekor detayları… Sonbaharın renkleri olan turuncular, kahverengiler, bordolar her yerde! Birbirinden güzel çiçek ve dekor detaylarıyla misafirlerinizi sıcacık bir atmosferde ağırlamak, birbirinden güzel hatıralarla o günü almak çok keyifli olacak.

kalpleri ısıtan mekan tasarımları

4. Gelinin Olmazsa Olmazları Daima Penti’de!
Yılın hangi zamanında evlendiğiniz fark etmeksizin, olmazsa olmazlar listesi aynı olacak. Her gelinin, gelinliğine uygun bir iç giyime ihtiyacı olacak. Penti’nin özel günler için tasarladığı dekolte sütyenleri, silikon sütyen gibi parçalarına göz atabilirsiniz. Gelinliğinizin gösterişini perçinleyecek olan korseler, şıklık ve zerafetinizi artıracak jartiyerler içinde Penti’nin koleksiyonunda pek çok seçenek bulunuyor. Yaz ya da kış, sonbahar ya da ilkbahar… Hiç fark etmez, bunlar her gelinin temel ihtiyaçları.

penti gelin iç giyim
5. Balayı Valizi Serin Akşamlara Hazır:
Eylül gelininin balayı valizi elbette bikini, mayo, elbise ve cıvıl cıvıl parçalarla dolu olmalı. O valizde Penti’nin Bride Koleksiyon’undan harika parçalar da olmalı. Ama Eylül akşamlarının serin olma ihtimali gözden kaçırmamak gerek. Balayı valizinizde, zarif geceliklere, narin sabahlıklara, baby-doll ve bodysuitlere yer verirken seçim yapmakta zorlanıyorsanız, Balayı Valizinin Olmazsa Olmazları yazımızı okuyabilirsiniz. Eylül sıcaklığı ve samimiyeti düğünün her anında kendini hissettirecektir. Eylül gelini olmak, yaşadığınız en keyifli deneyimdenler birisi olsun…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here