Her kadının kilo aldıktan sonra vermekte en fazla zorlandıkları bölgelerden biri olan basenleri eritebilmek için büyük bir sabır gerekiyor. Bu zorlu yolu uygulamadan önce daha kolay ve pratik olduğunu düşündüğümüz giyinme tüyolarından yararlanabilirsiniz.

Basenlerinizden şikayetçiyseniz ve bu durumu olabildiğince gizlemek istiyorsanız sizlere giyinme önerilerinde bulunacağız. Öncelikle basen bölümünüzün tamamını saklamanıza hiç gerek yoktur. Basen bölgesinin bitimine kadar giyeceğiniz gömlek veya ince dokulardaki gömleklerin giyilmesi bu bölgenin daha illüzyonlu bir görünüm almasına sebep olacaktır. Özellikle düz olmayan ve asimetrik görünümlü elbiseler veya eteklerin tercih edilmesi basenlerin daha ince bir görüntüye bürünmesine ve bel bölgesinin daha çok ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır.

RENK TERCİHLERİ BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR!

Üst bedeninizin yeterince ince olduğunu düşünüyorsanız ve sadece basen bölgenizden şikayetçiyseniz de üst bedeninizde tercihinizi renkli kıyafetlerden yana kullanabilirsiniz. Basen bölgesine doğru inerken de asimetri taşıyan etekler veya elbiseler giymek daha düz bir görünüm almanıza yardımcı olmaktadır.

RENKLERLE İLLÜZYON YARATIN

İnce görünmesini istediğiniz bölgelerde siyah renk tercih edilmesi renkler aracılığıyla bir illüzyon yaratarak istediğiniz görünümü de kolayca yakalamnıza yardımcı olmaktadır. Bu durumun tam tersi basenleriniz için de geçerlidir. Özellikle bel bölgesi zayıf olan kadınların basen problemleri varsa basenlerinde daha koyu renkler tercih ederek zayıf olduğunu düşündükleri bölgelerde de daha renkli kıyafetler tercih edebiliriler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here