Giorgio Armani 2018 Bayan Giyim KoleksiyonuGiorgio Armani’nin 40 yılı geçtikten sonra hala temiz  ve özel kesimleri beğeniliyor. Tasarımcı resort 2018 koleksiyonun imza tarzını bir kez daha gösterdi. Bu imza özelliğini herkesin alıştığı tarzdan biraz daha farklı şekilde uyguladı. Giorgio Armani 2018 bayan giyim koleksiyonunda her şey daha genç ve eğlenceli görünüyordu. Armani’nin tasarımları parlak renkler ve hafif hisler taşıyordu. Çok sofistike ve modern görünümlü bir koleksiyon idi. Bu koleksiyon hem akşam hem de günlük kullanım için derlenmişti. Giorgio Armani 2018 koleksiyonu konfordan çok şıklık etrafında dolaştığını parçalardan anlıyoruz.

2018 giorgio armani

2018 giorgio armani defilesi

Magenta, nane yeşili, parlak pembe, gri ve koyu mavi koleksiyonda bulunan renklerdir. Bu koleksiyonda şifon, ipek, payetler ve organza gibi çeşitli kumaş ve desenleri görebilirsiniz. Parçalardaki çizgiler zerafet dolu genç ayrımlar sunmaktadır. Elbiselere gelince birçok şekil ve rengin mevcut olduğunu gördük. Birkaç abiye koleksiyonun en güzel parçası idi. Bu abiyelerden biri, üst kısmında şeffaf kristallerle süslenmiş kısa kollu uzun pembe elbisedir. Elbisenin ortasında konvansiyonel yay ile siyah kemer bulunur. Bir diğer göz alıcı tasarım ise çok katmanlı ve güzel nakışa sahip olan diz uzunluğunda dramatik siyah elbisedir.

Giorgio armani 2018

Gündelik elbiseler iş kadınları için mükemmeldir. Dikkat çeken kumaşları onları her moda öncüsü kadın için bir zorunluluk haline getirirken, basit tasarımlarla da onları rahatlatır. Koleksiyonda güzel ceketler bulunuyor. Parlak kırmızı uzun ceket, seyahatlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ceket çok renkli pileli eteğe mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Bir başka benzersiz parça, çiçek motifleri ve moon patchwork özelliklerini şaşırtıcı bir nakışla üzerinde bulunduran kısa ceket.

2018 Giorgi Armani koleksiyonu

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here